Co robić, żeby w wieku 50 lat wyglądać jak Jeniffer Lopez i Monika Belucci

Jak wyglądać młodo w wieku 50 lat

Na okładce majowego brytyjskiego ” Vouga” mogliśmy zobaczyć Jane Fondę, 80 latkę, której wygląd nie do końca odpowiada jej metryce. Aktorka wygląda na co najmniej 30 lat młodszą i pytana o receptę na swoją ponadprzeciętną formę mawia, że ” Wiek to kwestia do negocjacji” Jednak Jane Fonda nie jest odosobnionym przypadkiem. Na własnym podwórku możemy zobaczyć, że coraz więcej kobiet w dojrzałym wieku wygląda wspaniale, tryska energią i cieszy się dobrym zdrowiem. Chwytliwe hasła dotyczące pielęgnacji, mówiące że „Pięćdziesiątka jest nową trzydziestką, a osiemdziesiątka nową pięćdziesiątką” to już nie żadna mrzonka. Jeśli będziemy pielęgnować skórę regularnie i w przemyślany sposób zaprocentuje to naturalnym, promiennym wyglądem przez długie lata.

W naszym gabinecie łączymy zabiegi kosmetologiczne z użyciem wysokiej jakości urządzeń z zabiegami na wyróżniających się swoją skutecznością kosmetykach oraz zabiegi medycyny estetycznej. Wierzymy, że takie synergiczne działanie pozwala cieszyć się piękną skórą przez wiele lat. Terapię pielęgnacji ustalamy zawsze indywidualnie, a z główny punkt honoru stawiamy sobie, żeby każdy kto z nami współpracuje odzyskał młody, świeży, a zarazem naturalny wygląd.

Kiedy zacząć pielęgnować skórę przy wsparciu profesjonalistów?

Teoretycznie proces starzenia zaczyna się od 25 roku życia. Około 30 roku życia w okolicach oczu pojawiają się pierwsze drobne zmarszczki tzw. "kurze łapki" oraz następuje zanik tkanki tłuszczowej w obszarze "nosowo-wargowym" Dobrze już w tym czasie wybrać się do specjalisty, który po dokładnej analizie skóry doradzi indywidualny plan pielęgnacji.

Jakie są podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, aby długo cieszyć się pięknym wyglądem.

Plan pielęgnacji dobieramy indywidualnie na podstawie kondycji skóry i jej stanu wyjściowego. System pielęgnacji zależy od wielu czynników. Po dokładnej konsultacji i rozmowie proponujemy plan zabiegów i pielęgnacji domowej, który ma przywrócić skórze wspaniałą kondycję. Przy skórze problematycznej, na przykład z mocno widocznymi porami, najpierw skupiamy się na ich zniwelowaniu, by potem stosować zabiegi rozświetlające i rewitalizujące skórę.

  • regularne złuszczanie skóry za pomocą mikrodermabrazji lub odpowiednio dobranych kwasów. Dzięki temu pozbywamy się martwego naskórka, spłycamy drobne zmarszczki i przebarwienia oraz blizny potrądzikowe. Zmniejszamy widoczność porów.
  • mezoterapia mikroigłowa – to nakłuwanie skóry przy pomocy pulsujących igieł.Dzięki mikro-nakłuwaniu pobudzamy naturalne procesy autoodnowy w skórze właściwej (nadbudowę nowego kolagenu i elastyny oraz tworzenia nowych naczyń krwionośnych), które odpowiadają za prawidłowe zaopatrzenia tkanek w substancje odżywcze.
    Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,3 do 2 mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej. Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem o bardzo szerokim zakresie działania. Zastosowanie serii mikronakłuć powoduje uruchomienie procesów regeneracyjnych, które doskonale pomagają zwalczyć efekty starzenia się skóry: zmarszczki, brak jędrności, utrata owalu twarzy, blizny, rozstępy. W połączeniu z odpowiednio dobranymi preparatami stanowi skuteczną broń w walce z wieloma innymi defektami.
  • mezoterapia igłowa – to popularny zabieg poprawiający kondycje skóry. Jej wyjątkowość tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, które docierają w głąb skóry – czyli tam, gdzie nie jest w stanie przeniknąć żaden krem.
    Mezoterapia igłowa twarzy to jeden z najlepszych naturalnych zabiegów, który skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy drogocenne substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny.
  • niechirurgiczny lifting twarzy Exilis Ultra - Exilis stosuje się do nieinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała (ramion, piersi, brzuch, uda i kolana). Wykorzystuje ono technologię CRT (Collagen Refill Technology), która oddziałuje na włókna kolagenowe na dwa sposoby: za pomocą ciepła i fal ultradźwiękowych. Połączenie działania ultradźwięków i działanie wysokiej temperatury usprawnia proces budowy nowych włókien kolagenowych dzięki czemu struktura skóry szybko i wydajnie wypełnia się nowym kolagenem.Exillis to metoda, która daje doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, wyszczuplenia, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Można ją stosować przez cały rok, na wszystkich fototypach skóry. Zabieg jest bezbolesny, a efekt liftingu utrzymuje się bardzo długo.

Do każdej terapii i planu biorewitalizacji skóry przygotowujemy sugestię zalecanych suplementów i kosmetyków do pielęgnacji oraz generalne zalecenia pielęgnacji twarzy, które wszyscy znają, ale o których często zapominają. Są to takie błahe czynności i rytuały jak picie dużej ilości wody (przynajmniej 2 litry), uprawianie aktywności fizycznej czy stosowanie kremów z filtrem.

Holistyczne podejście do tematu pielęgnacji skóry pod okiem specjalistów pozwala uzyskać rezultaty, które "wpierają w fotel" i sprawiają, że hasło o tym, że w wieku lat pięćdziesięciu możemy wyglądać o 20 lat młodziej przestaje być utopią.

Zatrzymanie procesu starzenia

Zabiegi medycyny estetycznej Szczecin

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 10B, 72-006 Mierzyn
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2022 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.