Nowy sposób na przepiękne, naturalne brwi

Przepiękne i naturalne brwi

Laminacja brwi jako bezbolesna alternatywa dla microblandingu.

Czy istnieje jeden sposób na poprawę kształtu brwi? Oczywiście, że nie. Na wyciągnięcie ręki mamy cały arsenał środków, które poprawiają kondycję, kształt i wygląd brwi. Najbardziej popularne obecnie metody, które nadają naszym brwią charakteru i wyrazistości to obecnie henna i makijaż permanentny.

Od niedawna dostępny jest również nowy, niezwykle skuteczny i i naturalny sposób na piękne brwi, a mianowicie laminacja brwi, zwana również metodą rozwarstwienia brwi.

Metoda laminacji brwi została wymyślona w Rosji i szybko podbija serca mieszkanek wszystkich kontynentów. W przeciwieństwie do makijażu permanentnego – jednego z najpopularniejszych zabiegów – laminowanie brwi rozwiązuje problem przerzedzania się brwi bez użycia igły, jest zabiegiem odwracalnym, wygląda bardzo naturalnie i jest bezbolesny.

Grubsze, naturalne brwi stały się mocnym trendem. Takie brwi wspaniale podkreślają oko, nadają naszej twarzy wyrazistości i charakteru. Są jak makijaż, ale wyglądają całkowicie naturalnie, dodając naszej twarzy uroku.

Zalety zabiegu:

Efekt laminacji utrzymuje się od 1 do 1, 5 miesiąca

Co to jest laminowanie brwi?

Laminowanie brwi jest to zaawansowana forma ich stylizacji. Pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie.

Zabieg rzeźbienia brwi jest wieloetapowym procesem. Po pierwsze oczyszczamy obszar zabiegu i aplikujemy preparat, którym stylizujemy brwi, odpowiednio je układamy i nadajemy kierunek. Następnie stosujemy balsam, dzięki, któremu utrwalamy efekt stylizacji i stabilizujemy włosy w nowym kształcie. W kolejnym etapie wykorzystujemy preparat, który chroni brwi przed czynnikami zewnętrznymi i na koniec wczesujemy w brwi pielęgnacyjne serum keratynowe, które nawilża i odżywia włosy.

Kiedy laminacja brwi jest dla Ciebie?

Zabieg polecamy, jeśli:

  • włoski brwi źle się układają, mają brzydki kształt, są niesforne
  • brwi są cienkie/wąskie/niedostatecznie widoczne ( wtedy można pogrubić je nawet o 100%)
  • włoski brwi są sztywne i rosną w dół

Czym laminowanie brwi różni się od mikrobladingu?

Laminacja brwi może dać podobne wyniki jak mikroblading, który jest zabiegiem konurencyjnym, ale w nieinwazyjny sposób. Mikroblading może być bolesne, ponieważ pigment wprowadza się do skóry za pomocą pióra i mikroostrza składającego się z wielu igieł. Laminowanie brwi działa wyłącznie na włosy podnosząc i przekierowując, dając iluzję grubości – szczeliny można ukryć, a niesforne, szorstkie brwi są wygładzone.

Efekty laminowania brwi są bardziej krótkoterminowe – od sześciu do ośmiu tygodni – w porównaniu z mikrobladingiem, który utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy”. Microblading jest zabiegiem o wiele droższym i dłuższym od laminowania brwi (45 minut do godziny).

Jeśli chcecie osiągąć spektakularny efekt sugerujemy połączenie laminowania i farbowania brwi. Farbowanie brwi dostosowuje kolor włosów, a laminowanie brwi koncentruje się na kierunku włosów.

Jak dbać o brwi po zabiegu?

Aby utrzymać efekt najlepiej unikać zmoczenia brwi przez pierwsze 24 godziny. Unikaj również pocierania okolic oczu i stosowania ostrych środków czyszczących lub złuszczających.

Zabiegi medycyny estetycznej Szczecin

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 10B, 72-006 Mierzyn
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2022 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.