blog

Sprawdzone zabiegi na poprawę wyglądu kolan.

Kolana to okolica o której zapominamy w okolicach jesieni i zimy. Dopiero rosnące temperatury i wymiana garderoby, powodują, że przy zakładaniu krótszej spódniczki lub stroju odsłaniającego kolana nie do końca jesteśmy zadowolone z ich wyglądu.

Dlaczego pogarsza się wygląd skóry na kolanach?

Utrata jędrności i zwiotczenie powstają między innymi wskutek szybkiej utraty wagi. Kolejny czynnik pogarszający kondycję w tym obszarze to upływający czas. Z biegiem lat zmniejsza się ilość kolagenu w skórze, dlatego traci swoją elastyczność staje się pomarszczona i mało elastyczna.

Jakie są najczęstsze obiekcje co do wyglądu tej okolicy?

Problemem jest najczęściej nadmiar tkanki tłuszczowej i wisząca, wiotka skóra. Z uwagi na specyficzną budowę okolicy kolan część nie poleca się wykonywać tam części zabiegów, takich jak HIFU ( duża bolesność, małe bezpieczeństwo), kriolipoliza ( nie da się zassać tkanki tłuszczowej).

Jakimi zabiegami można poprawić wygląd okolicy kolan?

Dysponujemy szeregiem procedur dzięki którym można zniwelować zmarszczki na kolanach, usunąć nadmiar skóry i zlikwidować miejscowe odtłuszczenie.

1. Thermolifting Exilis Ultra – rewolucyjny zabieg liftingujący i ujędrniający wykorzystujący 2 najbardziej sprawdzone w kosmetologii technologie, czyli ultradźwięki i falę radiową. Zabieg przerywa rozciągnięte włókna kolagenowe, po to by włókna kolagenowe mogły połączyć się ze sobą ponownie. Nowopowstałe włókna kolagenowe są krótkie i przebudowane, jak u młodej osoby, daje to efekt liftingu i poprawy kondycji skóry. Skóra ulega zagęszczeniu i ściągnięciu, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Zabieg dodatkowo indukuje i pobudza dodatkowo procesy produkcji kolagenu i elastyny. Pełny proces przebudowy i skracania włókien kolagenowych trwa około 6 -8 tygodni. Z tego względu efekty zabiegu widać od razu, ale pełny i ostateczny rezultat uzyskuje się po okresie miesiąca lub dwóch.

2.Lipoliza iniekcyjna – jest to zabieg, który polega na wstrzyknięciu pod skórę preparatu rozbijającego błony komórek tłuszczowych. Okolica kolana jest nakłuwana kilkanaście razy po czym, dla zwiększenia efektu i przyspieszenia wydalania rozbitych komórek tłuszczowych z organizmu wykonuje się drenaż całego ciała urządzeniem Icoone oraz masaż urządzeniem całej okolicy kolana.

3.RF mikroigłowa Vivace – zabieg polega na nakłuwaniu obszaru zabiegowego specjalna głowicą z igłami, które podgrzewają tkanki za pomocą fali radiowej. Ciepło powoduje obkurczenie się włókien kolagenowych, a nakłuwanie indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu i pobudza jej regenerację.

4. Icoone Laser – jedyny na świecie masaż podciśnieniowy w którym zastosowano 3 rodzaje podciśnienia oraz światło Led i laser, który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Zabiegi Icoone Laser należy wykonać w serii w ilości 10- 15 zabiegów.

5. Karboksyterapia – zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu niewielkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2), który przenika do okolicznych tkanek. Efektem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i przyspieszenie procesu tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja). Dodatkowo, w miejscu podawania CO2, zwiększa się przepływ krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Poprawia się także mikrokrążenie. Karboksyterapia pozwala również na mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych, pozytywnie wpływa na stymulację kolagenu. Skutek? Sprężysta i jędrna skóra

Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
free online course
download lenevo firmware
Download WordPress Themes
free download udemy paid course
powrót do artykułów