dieta

Dieta

Jedzenie, paliwo dla naszego organizmu to podstawowy element wpływający na nasz wygląd, samopoczucie i naszą sylwetkę. Właściwie dobrany plan żywieniowy powinien spowodować ubytek masy i jednocześnie nie być dla Ciebie katorgą.

Nasza filozofia prowadzenia dietetycznego składa się z prostych zasad. Nie komplikujemy diet, nie układamy żmudnych jadłospisów. Nie przepisujemy milionów suplementów. Uczymy w jaki sposób komponować posiłki, aby uzyskać szybkie rezultaty. Metamorfozy naszego konsultanta przechodzą najśmielsze oczekiwania. Po konsultacji dietetycznej u naszego specjalisty zdobędziesz między innymi następujące informacje:

Jak odżywiać się przed i po wysiłku fizycznym.

Kiedy jeść węglowodany.

Jak rozkładać optymalną ilość posiłków w zależności od trybu życia i preferencji żywieniowych.

Dlaczego pofolgowanie od czasu do czasu, czyli tzw. “ cheat meale” są wskazane.

Jakie produkty są dla Ciebie dobre.

Jakie produkty wykluczyć z diety.

Jaki protokół żywienia stosować przy chorobach autoimmunologicznych.

Jak bilansować dzienne spożycie tłuszczy węglowodanów i białka.

Jakie błędy żywieniowe popełniasz.

Trener personalny

Nasz konsultant dietetyczny i trener personalny Marek Stefański od 10 lat zajmuje się układaniem planów żywieniowych, a od 19 lat pomaga uzyskać swoim podopiecznym formę jako trener personalny. Jego autorskie plany dietetyczne i treningowe zawsze prowadzą do spektakularnych metamorfoz. Dwukrotny wicemistrz polski w kulturystyce ekstremalnej do 70 i 75 kg, medalista debiutów kulturystycznych, autor bloga o zdrowym żywieniu oraz ćwiczeniach „ Łap Formę”. Autor wielu artykułów w gazecie „KIF”, fitness model, wielki pasjonat sportów sylwetkowych oraz siłowych. Kilkukrotny zwycięzca trójboju tlenowego oraz zawodów bokserskich. Gościnnie występuje w programach telewizyjnych, wielki pasjonat dietetyki klinicznej, irydologii i holistycznego podejścia do człowieka.

Jako zwolennicy zasady pracuj w ciszy, niech efekty przyniosą hałas. Przestawiamy kilka metamorfoz podopiecznych Marka Stefańskiego.

Metamorfozy