Pakiety

Zatrzymaj czas

Pięćdziesiątka to nowa trzydziestka. Umiejętne i regularne wykorzystanie zabiegów medycyny przeciwstarzeniowej pozwala na zatrzymanie zegara czasu i cieszenie się pięknym młodym wyglądem przez lata.

Chcemy zachęcić Cię do regularnej pielęgnacji. W ten sposób cały czas będziesz cieszyć się nieskazitelnym wyglądem. Systematyczna pielęgnacja daje olśniewające efekty i sprawia, że w wieku dojrzałym możesz cieszyć się piękną skórą. Taka dbałość o skórę to oszczędność, bo eliminuje potrzebę inwazyjnych i drogich zabiegów.

Pakiet "Zatrzymaj czas" obejmuje zabiegi na ciało i twarz, jest ustalany z pacjentem po konsultacji i zależy od wyjściowej kondycji pacjenta i jego potrzeb. W ramach pakietu przy wykupieniu minimum 4 zabiegów otrzymujesz 10% rabatu. Zabieg pakietowy powtórzony po raz drugi to 15% rabatu, trzeci raz 20% rabatu.

Zabiegi z których można korzystać w ramach pakietu:
 • botoks
 • wolumetria
 • modelowanie ust kwasem hialuronowym
 • mezoterapia twarzy
 • mezoterapia ciała
 • lipoliza iniekcyjna
 • karboksyterapia
 • modelowanie ciała - Icoone laser
 • thermolifting ExilisTM
 • osocze bogatopływkowe
 • laser frakcyjny CO2
 • peelingi medyczne
 • plasma komplex - terapia komórkami macierzystymi
 • Icoone laser medyczny
 • fala uderzeniowa

"Przyszła mama"

Jesteś w ciąży i Twój organizm pracuje za dwóch, możesz borykać się z dolegliwościami takimi jak opuchnięte nogi, bóle kręgosłupa. Daj sobie chwile odprężenia i zrelaksuj się podczas przyjemnego drenażu urządzeniem Icoone laser medyczny. Pomoże to usunąć nadmiar wody z organizmu, przyniesie ulgę bolącym plecom i jednocześnie zadba o kondycję skóry, aby po porodzie jak najszybciej wrócić do formy.

Pakiet 10 drenaży limfatycznych dla kobiet w ciąży
1500 zł

Pakiet "Ciało po ciąży"

Okres ciąży oraz poród to duże obciążenie dla kobiecego ciała. Naturalnie po porodzie organizm potrzebuje czasu, aby dojść do formy. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom można ten okres zdecydowanie skrócić. Najczęstszymi problemami po ciąży jest nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, zwiotczenie skóry oraz rozstępy. W naszych gabinetach dostępne są zabiegi, które szybko przywrócą Twój wygląd sprzed ciąży: wyszczuplające, wygładzające i ujędrniające brzuch i likwidujące rozstępy i cellulit.

Pakiet redukujący nagromadzoną tkankę tłuszczową i ujędrniający skórę: Thermolifting Exilis Ultra TM 5 zabiegów, Icoone laser medyczny 10 zabiegów na 4 partie ciała
2700 zł

Pakiet "Panna Młoda"

W tej wyjątkowej chwili jaką jest Twój ślub chcesz wyglądać imponująco. Zabiegi, które rekomendujemy dają szybkie rezultaty i sprawią, że wszyscy goście będą zachwyceni Twoim wyglądem. Przy tym pakiecie razem z przyszłą Panną Młodą ustalamy jakie rezultaty chce osiągnąć i dobieramy odpowiednie zabiegi. W ramach pakietu przy wykupieniu minimum 4 zabiegów otrzymasz 15% rabatu.

Pakiet "Wakacje w bikini"

Wyższe temperatury za oknem i wizja tego, że zaraz zrzucimy kilogramy ubrań, żeby pokazać ciało zawsze mobilizuje do zabrania się za siebie. Wiemy co zrobić, aby skutecznie pomóc Tobie w uzyskaniu optymalnej formy, tak abyś bez skrępowania mogła założyć strój kąpielowy i mogła beztrosko cieszyć się każdą chwilą spędzoną na plaży.

10 x Icoone Laser Medyczny na 4 partie ciała
6 x fala uderzeniowa na jedną partię ciała
6 x karboksyterapia na jedną partię ciała
3 x Exilis na jedną partię ciała

3700 zł

Pakiet de luxe "Piękne Ciało"

Program najlepiej rozpocząć 3 miesiące przed sezonem bikini. Ostrzegamy, efekty będą spektakularne.

Proponujemy Tobie kompleksowy pakiet zabiegów ukierunkowanych na wysmuklenie, ujędrnienie, usunięcie cellulitu, zniwelowanie rozstępów i lifting ciała.

Pakiet:
5000 zł
możliwość płatności w 12 ratach
10 x Icoone laser medyczny na 4 partie ciała
5 x thermolifting Exilis na wybraną okolicę
5 x fala uderzeniowa na 2 wybrane okolicę
10 x karboksyterapia na 2 wybrane okolice

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 1, 72-006 Mierzyn
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2022 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.