Kriolipoliza Szczecin

Kriolipoliza Szczecin

Co to jest kriolipoliza?

Kriolipoliza Coolshaping to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń medycznych na świecie, które za pomocą niskiej temperatury niszczy trwale komórki tłuszczowe. Zabieg urządzeniem Coolshaping wykorzystuje 3 technologie, zamrażania, zasysania tkanki tłuszczowej (w trybie pulsacyjnym lub ciągłym) przy jednoczesnym działaniu światła LED. Synergiczne połączenie tych 3 technologii sprawia, że kriolipoliza Coolshaping w Szczecinie jest jednym z najbardziej efektywnych zabiegów na trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej z dowolnej okolicy na ciele. Zabieg pozwala redukować tkankę tłuszczową z każdego problematycznego miejsca na ciele. Po pierwszym zabiegu urządzeniem widoczna jest znaczna redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha, wewnętrznej strony ud, boków, brzyczesów, okolic nad kolanami, podbródka i każdego innego miejsca na ciele gdzie pożądana jest utrata tkanki tłuszczowej.
Kriolipoliza w naszym gabinecie w Szczecinie pozwala pracować na temperaturze -9 °C, dzięki czemu często jeden zabieg wystarcza dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.

Jak działa kriolipoliza i jak wygląda zabieg?

Urządzenie do kriolipolizy jest wyposażone w aplikatory różnej wielkości, które dobieramy stosownie do obszaru ciała, na którym ma być przeprowadzony zabieg. Podczas jednej sesji zabiegowej możemy wykonać przyłożenia dwóch aplikatorów. Po dobraniu odpowiednich aplikatorów na skórę nakładane są specjalne glicerynowe membrany, które chronią skórę przed odmrożeniem. Na membrany nakładane są aplikatory, po czym urządzenie zostaje uruchomione.
Kriolipoliza to metoda redukcji tkanki tłuszczowej polegająca na kontrolowanym chłodzeniu komórek tłuszczowych, które jako struktury bardzo wrażliwe na zimno ulegają całkowitemu rozpadowi, czyli lipolizie. Komórki tłuszczowe poddane zabiegowi kriolipolizy zaczynają obumierać i stopniowo są wydalane z organizmu, co daje niesamowity efekt redukcji tkanki tłuszczowej.
Zabieg trwa 50 minut. Podczas zabiegu odczuwalne jest intensywne zasysanie i chłodzenie. Po zdjęciu aplikatora, skóra w miejscu wykonywania zabiegu poddawana jest intensywnemu masażowi. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być podrażniona i w miejscach przyłożenia głowicy mogą pojawić się delikatne siniaki lub białe odbarwienia, które znikają po okresie około tygodnia.
Kriolipoliza Coolshaping w Szczecinie sprawia, że trwała i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej jest niezwykle skuteczna.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu falą uderzeniową?

 • redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha
 • likwidacja drugiego podbródka
 • likwidacja uporczywej tkanki tłuszczowej z każdego miejsca na ciele
 • konturowanie ciała
 • poprawa napięcia skóry
 • trwała eliminacja komórek tłuszczowych

Ilość zabiegów dla optymalnego efektu?

Ilość zabiegów zależy od grubości tkanki tłuszczowej. Zabieg kriolipolizy jest na tyle skuteczny, że często dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów wystarcza jeden zabieg.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Pielęgnacja nie wymaga od pacjenta szczególnych wysiłków. Zaleca się odpowiednie nawadnianie organizmu poprzez picie wody, w ilości od 2 do 3 litrów dziennie.

Przeciwwskazania:

 • ciąża, karmienie piersią
 • choroby nowotworowe
 • infekcje
 • zaburzenia pracy nerek
 • zaburzenia pracy wątroby
 • choroba Raynauda- napadowy skurcz naczyń krwionośnych podczas ekspozycji na zimno
 • epilepsja
 • zaawansowana cukrzyca
 • rozrusznik serca
 • holter (przenośne urządzenie do EKG)
Kriolipoliza Szczecin

Koszt zabiegu:
450 zł

Kriolipoliza Szczecin

Czas rekonwalescencji:
brak

Kriolipoliza Szczecin

Czas zabiegu:
50 min.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Odstępy:
60-90 dni

Redukcja tkanki tłuszczowej

Liczba zabiegów w serii:
1-3

Redukcja tkanki tłuszczowej

Obszar:
podbródek, brzuch, wewnętrzna strona ud, bryczesy, okolica nad kolanami, okolica nad pośladkami, ramiona, boki, plecy

Redukcja tkanki tłuszczowej

Znieczulenie:
nie

Piękne Ciało

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 10B, 72-006 Mierzyn. woj. zachodniopomorskie
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2024 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.