Dietetyka Szczecin

Diety Szczecin

10kg w 3 miesiące
Niech rezultaty mówią same za siebie

Jedzenie, paliwo dla naszego organizmu to podstawowy element wpływający na nasz wygląd, samopoczucie i naszą sylwetkę. Właściwie dobrany plan żywieniowy powinien spowodować ubytek masy i jednocześnie nie być dla Ciebie katorgą.

Nasza filozofia prowadzenia dietetycznego składa się z prostych zasad. Nie komplikujemy diet, nie układamy żmudnych jadłospisów. Nie przepisujemy milionów suplementów. Uczymy w jaki sposób komponować posiłki, aby uzyskać szybkie rezultaty. Metamorfozy naszego konsultanta przechodzą najśmielsze oczekiwania. Po konsultacji dietetycznej u naszego specjalisty zdobędziesz między innymi następujące informacje:

Jak odżywiać się przed i po wysiłku fizycznym?

Kiedy jeść węglowodany?

Jak rozkładać optymalną ilość posiłków w zależności od trybu życia i preferencji żywieniowych?

Dlaczego pofolgowanie od czasu do czasu, czyli tzw. "cheat meale" są wskazane?

Jakie produkty są dla Ciebie dobre?

Jakie produkty wykluczyć z diety?

Jaki protokół żywienia stosować przy chorobach autoimmunologicznych?

Jak bilansować dzienne spożycie tłuszczy węglowodanów i białka?

Jakie błędy żywieniowe popełniasz?

Marek Stefański Trener Personalny

Trener personalny

Nasz konsultant dietetyczny i trener personalny Marek Stefański od 10 lat zajmuje się układaniem planów żywieniowych, a od 19 lat pomaga uzyskać swoim podopiecznym formę jako trener personalny. Jego autorskie plany dietetyczne i treningowe zawsze prowadzą do spektakularnych metamorfoz. Dwukrotny wicemistrz polski w kulturystyce ekstremalnej do 70 i 75 kg, medalista debiutów kulturystycznych, autor bloga o zdrowym żywieniu oraz ćwiczeniach "Łap Formę". Autor wielu artykułów w gazecie "KIF", fitness model, wielki pasjonat sportów sylwetkowych oraz siłowych. Kilkukrotny zwycięzca trójboju tlenowego oraz zawodów bokserskich. Gościnnie występuje w programach telewizyjnych, wielki pasjonat dietetyki klinicznej, irydologii i holistycznego podejścia do człowieka.

Jako zwolennicy zasady pracuj w ciszy, niech efekty przyniosą hałas. Przestawiamy kilka metamorfoz podopiecznych Marka Stefańskiego.

Metamorfozy

Metamorfoza pieknecialo.pl
Szybka redukcja tkanki tłuszczowej
Budowa masy mięśniowej
Zabiegi medycyny estetycznej Szczecin

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 10B, 72-006 Mierzyn
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2022 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.