EMS Zona –„ Rewolucyjny bezprzewodowy trening EMS
– nadeszła nowa era ćwiczeń
– po pierwszym treningu zmieni się wszystko

Innowacyjny 30 minutowy trening

30 minutowy innowacyjny trening EMS wzmacniany najnowszą technologią.

Trening EMS

Teraz nic już Cię nie ogranicza, aby osiągnąć formę życia z EMS.

W czasie treningu EMS eliminujemy obciążenie kręgosłupa oraz stawów. Elektryczny impuls wzmacnia i angażuje do pracy głęboko położone partie mięśniowe.

Elektrostymulacja podczas ćwiczeń mocno ujędrnienia skórę oraz likwiduje cellulit.

bezprzewodowy strój EMS jest idealnie dopasowany do sylwetki, nie ma żadnych przewodów, co daje nieograniczoną swobodę

Impulsy elektryczne masują Twoje mięśnie, przyspieszają metabolizm i pobudzają organizm do większego wysiłku.

Stymulacja wszystkich istotnych partii mięśniowych podczas 30 minut treningu

Poprawa metabolizmu

Nieograniczone możliwości w modelowaniu i wysmuklaniu sylwetki

EMS w połączeniu z ćwiczeniami opracowanymi przez naszych instruktorów staje się intensywnym treningiem całego ciała.

Czym jest program treningowy EMS w naszej Zen zonie ?

Metoda treningowa EMS (electrical muscle stimulation) to połączenie aktywności fizycznej z elektryczną stymulacją mięśni. Ten sposób ćwiczenia jest od lat stosowany jest przez sportowców jako uzupełnienie treningu wyczynowego, fizjoterapeutów w celu przyspieszenia efektów rehabilitacji pacjenta oraz gwiazdy i modelki, aby utrzymać ciało w najlepszej możliwej kondycji. Nasza butikowa przestrzeń do ćwiczeń w ZenZonie to miejsce, w którym wykonasz trening elektrostymulacji mięśni na zupełnie wyjątkowym bezprzewodowym sprzęcie do EMS, który nie wymaga moczenia elektrod i aktywuje 10 głównych partii bezprzewodowy strój EMS jest idealnie dopasowany do sylwetki, nie ma żadnych przewodów, co daje nieograniczoną swobodę ruchów Impulsy elektryczne masują Twoje mięśnie, przyspieszają metabolizm i pobudzają organizm do większego wysiłku. Stymulacja wszystkich istotnych partii mięśniowych podczas 30 minut treningu Nieograniczone możliwości w modelowaniu i wysmuklaniu sylwetki W czasie treningu EMS eliminujemy obciążenie kręgosłupa oraz stawów.

Elektryczny impuls wzmacnia i angażuje do pracy głęboko położone partie mięśniowe. EMS w połączeniu z ćwiczeniami opracowanymi przez naszych instruktorów staje się intensywnym treningiem całego ciała. Elektrostymulacja podczas ćwiczeń mocno ujędrnienia skórę oraz likwiduje cellulit. Poprawa metabolizmu mięśniowych podczas 30 minutowego treningu. Jest to nowoczesna, komfortowa alternatywa dla ćwiczeń na siłowni, która pozwala Ci kształtować ciało tak jak tego chcesz. Nareszcie masz do dyspozycji metodę ćwiczeń, która wielokrotnie potęguje efekt Twoich ćwiczeń dając Ci ponadprzeciętne efekty w modelowaniu i wysmuklaniu ciała oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Efekty ćwiczeń zobaczysz już po pierwszym treningu. Rezultaty, których możesz się spodziewać to nie tylko ładne, smukłe ciało, ale poprawa kondycji, redukcja bólu w obrębie pleców i niesamowite samopoczucie szczęścia i satysfakcji wywołane zalewem endorfin po treningu.

Skuteczny trening dla kobiet

Dlaczego program ćwiczeń EMS jest taki skuteczny?

Źródłem sukcesu treningu EMS jest jego szerokie spektrum działania. Trening z elektrostymulacją pobudza równocześnie 10 głównych partii mięśniowych, zmuszając je do efektywniejszej pracy bez konieczności stosowania ciężarów. Nasz program treningowy EMS zastępuje trudne i skomplikowane ćwiczenia na siłowni, jest przeprowadzany przez wykfalifikowanych instruktorów, którzy dobierają ćwiczenia stosownie do rezultatów jakie chcesz uzyskać. Program ćwiczeń jest zawsze personalizowany podczas Twojej pierwszej wizyty i dopasowany do Twoich możliwości. Dzięki treningowi wzmacnianemu technologią EMS, możesz wysmuklić całe ciało, podkreślić i unieść pośladki oraz usunąć tkankę tłuszczową z brzucha. To również nadzwyczaj skuteczny sposób na redukcję cellulitu i ujędrnienie ciała.

Na jednej 30 minutowej sesji treningowej w naszej EMS zonie, ćwicząc z urządzeniem do elektrostymulacji spalasz od 500 do 1200kcal. Dzięki temu, aby utrzymać dobrą formę wystarczą jedynie dwa takie treningi w tygodniu. Badania w różnych ośrodkach uniwersyteckich na świecie jednogłośnie podkreślają, że trening EMS jest całkowicie bezpieczny i nie ma negatywnego wpływu na organizm. Jednocześnie podczas wieloośrodkowych badań wykazano niezwykłą skuteczność treningów EMS w zakresie kształtowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, wzmacniania kondycji i budowania siły i szybkości. Nasz trening EMS to doskonała alternatywa treningu dla wszystkich, którzy cenią swój czas, chcą cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją.
Bezprzewodowy trening EMS

Nie ma nic bardziej cennego niż czas i zdrowie.

Trening EMS robi furorę na całym świecie, ponieważ szybko przynosi rezultaty, co jednocześnie motywuje do dalszych ćwiczeń. Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji w naszej strefie Zen jest zawsze ułożony przez trenera personalnego i dostosowany do Twoich oczekiwań i możliwości. Podczas treningu trener reguluje natężenie impulsów elektrycznych, aby zapewnić Ci maksymalną wydajność treningu w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

Używany przez nas, pierwszy w pełni bezprzewodowy kombinezon do elektrostymulacji ma nieograniczone możliwości, brak przewodów sprawia, że można z niego korzystać w każdych okolicznościach, a treningi wykonywać również w terenie, podczas biegania czy jazdy na rowerze.

Trening EMS jest z powodzeniem wykorzystywany w walce z bólem pleców. Dzięki temu, że impulsy elektryczne wysyłane przez urządzenie docierają i wzmacniają głęboko położone mięśnie, fachowy i celowany trening z elektrostymulacją szybko i skutecznie wzmacnia gorset mięśniowy, stabilizujący nasze ciało oraz pozwala na utrzymanie kręgosłupa w dobrej kondycji.

Trening EMS nie tylko modeluje i wysmukla sylwetkę, ale również ujędrnia skórę i redukuje cellulit. Impuls elektryczny przechodzi przez tkankę skórną, rozbija tkankę tłuszczową i dociera do mięśni pobudzając je do skurczu. W rezultacie, efekty uboczne treningu to gładka i jędrna skóra bez cellulitu oraz smukłe ciało.

Czemu EMS to idealna forma ćwiczeń niezależnie od formy i wieku?

EMS - Dlaczego warto?
EMS to bezpieczna, przebadana klinicznie metoda treningowa, która nie narazi Cię na kłopotliwe kontuzje wynikające z nadmiernego obciążenia mięśni, jak na przykład siłownia czy bieganie. Trening EMS to również świetne rozwiązanie dla osób starszych, które ze względu na wiek nie powinny wykonywać bardzo forsownych i obciążających stawy ćwiczeń. Trening ten działa na zupełnie innej zasadzie. Impulsy elektryczne, które wytwarza kombinezon EMS, mają tak dobraną częstotliwość, by naśladować impulsy pochodzące z układu nerwowego. W ten sposób nasze mięśnie są dodatkowo pobudzane. Program ćwiczeń EMS jest całkowicie bezpieczny, ponieważ nie wykorzystuje żadnych obciążeń. Pozwala zadbać nie tylko o mięśnie i kości, lecz również aktywnie walczyć z nadwagą. Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni EMS aktywnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, przez co zmniejsza się insulooporność organizmu, a dzięki temu ryzyko wystąpienia chorób metabolicznych znacznie spada. Dobrze dobrane ćwiczenia EMS w połączeniu z elektrostymulacją pozwalają osiągnąć niesamowite rezultaty i doskonałą kondycję. W naszym studio możesz zbudować rewelacyjną formę bez katowania się na siłowni i narażania się na kontuzję. Zacznij z nami przygodę do najlepszej formy i samopoczucia jakie miałaś.

Czy trening EMS jest dla Ciebie?

Trening EMS jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki, zgodnie ze swoimi preferencjami. Ćwiczenia EMS są idealne kobiet i mężczyzn. Odpowiednio dobrane ćwiczenia zniwelują tkankę tłuszczową, wysmuklą ciało, uniosą pośladki lub też, w przypadku mężczyzn, pomogą zbudować muskulaturę. Połączenie najnowszej, precyzyjnej technologii elektrostymulacji z treningiem, sprawia, że wystarczy 30 minut 2 x w tygodniu, aby uzyskać świetną formę, idealną sylwetkę i dobrą kondycję.

W trosce o Wasze zdrowie, zawsze przed rozpoczęciem treningu trener przeprowadza wywiad, który pozwala wykluczyć ewentualne przeciwskazania do podjęcia aktywności. Główne przeciwskazania do treningu EMS to rozrusznik serca, choroba nowotworowa oraz ciąża.

Trening EMS

Przeciwwskazania:

  • rozrusznik serca
  • choroba nowotworowa
  • ciąża
  • Czas treningu – 30 minut
  • Cena za trening – od 97 zł
  • Częstotliwość – rekomendujemy 2 lub 1 trening w tygodniu
Piękne Ciało

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 10B, 72-006 Mierzyn. woj. zachodniopomorskie
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2024 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.