Lifting Exilis

Zabiegi exilis szczecin

Exilis Ultra TM – piękny owal twarzy i odmłodzenie

Exilis Ultra™ to innowacyjny system medyczny do bezoperacyjnego liftingu i modelowania twarzy oraz liftingu i wyszczuplania ciała. Łączy w sobie technologie ultradźwięków i radiofrekwencji. Zastosowana w urządzeniu technologia CIT (Collagen REFILL TECHNOLOGY) wywołuje skracanie się włókien kolagenowych, czego efektem jest spektakularna poprawa napięcia i zagęszczenia się skóry, likwidacja i wygładzenie się zmarszczek. Już po pierwszym zabiegu widać zmiany i zadowalające efekty - poprawia się wygląd, struktura i napięcie skóry.
Głowica stosowana do zabiegów na ciało dodatkowo rozpuszcza zawartość komórek tłuszczowych, dzięki czemu już po pierwszym zabiegu jesteśmy w stanie uzyskać redukcję w obwodzie do 3 cm.

Jak działa technologia do nieinwazyjnego liftingu twarzy Exilis Ultra.

Exilis Ultra to wyjątkowe urządzenie do odmładzania skóry, wykorzystujące 2 technologie; ultradźwięków i fali radiowej.
Synergiczne połączenie tych dwóch technologii niezwykle mocno stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, tym samym odwracając proces starzenia.

Zabiegi exilis szczecin

Dlaczego stymulacja komórek do przebudowy kolagenu i elastyny jest taka ważna?

Twarz wygląda na młodą, kiedy zachowana jest określona anatomia twarzy. w młodej skórze jest kilka punktów podporowych, które niczym rusztowanie ciągną twarz do góry. Jeden punkt znajduje się na kości jarzmowej, dwa centymetry od zewnętrznego kącika oka i dwa centymetry w dół. W tym miejscu w młodej twarzy policzek jest jędrny i pulchny. Drugi punkt podporowy znajduje się w zgięciu kąta żuchwy. To miejsce u młodych osób jest wyostrzone i wyraźnie zarysowane. Następny punkt umiejscowiony jest około 1,5 cm od płatka ucha w kierunku środka twarzy, a ostatni znajduje się pod źrenicą, trochę wyżej niż wysokość skrzydełek nosa. W młodej twarzy odznacza się broda, usta są pełne, a kąciki ust i oczu nie opadające. Z wiekiem pod wpływem grawitacji i starzenia się skóry, całe to misterne rusztowanie zaczyna opadać w dół, twarz traci wyrazistość, proces starzenia się skóry zaczyna nam przeszkadzać. Rusztowanie naszej skóry jest zbudowane przede wszystkim z włókien kolagenu i elastyny. Kolagen i elastyna produkowane są przez komórki nazywane fibroblastami. Kolagen i elastyna ulegają degeneracji już od 25 roku życia. Mniej więcej od tego momentu możemy mówić o rozpoczętym procesie starzenia się skóry. Proces ten przyspiesza po przekroczeniu 40 roku życia, utrata kolagenu od tego momentu wynosi około 1 % rocznie.

Zabiegi exilis szczecin

W celu przeciwdziałania temu procesowi należy stymulować skórę zabiegami, które pobudzają rozleniwione z wiekiem fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, czyli przeciwdziałają starzeniu kolagenowemu skóry i utrzymują rusztowanie skóry w dobrej kondycji. Starzenie kolagenowe oznacza, że włókna kolagenu – kiedyś mocno skręcone i jędrne zmieniły swoją strukturę, zaczęły się rozkręcać i wydłużać, a także zrywać. Spadająca wraz z upływem lat aktywność fibroblastów sprawiła, że organizm produkuje coraz mniej nowego kolagenu. Dlatego skóra wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, obwiśnięcia policzków i utrata owalu twarzy. Aby powstrzymać ten proces warto naprawić „starzejący się” kolagen i pobudzić fibroblasty do produkcji nowych tkanek podporowych skóry.
Zabieg Exilis Ultra odwraca wszystkie procesy związane ze starzeniem kolagenowym. Połączenie dwóch technologii najsilniejszej na rynku fali monopolarnej i ultradźwięków stymuluje fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, a także sprawia, że "stare" rozciągnięte włókna kolagenowe ulegają przebudowie i skracają się. Dzięki temu skóra ulega zagęszczeniu, podnosi się owal twarzy, wygładzają się zmarszczki.

Zabiegi odmładzające

Przebudowa włókien kolagenu i elastyny po zabiegu Exilis Ultra. Rozciągnięte włókna pod wpływem zabiegu rozplątują się i rozrywają, a potem znów łączą. Nowo powstałe włókna kolagenowe są krótkie i elastyczne, tak jak w organizmie młodej osoby. Dzięki temu uzyskujemy efekt nieinwazyjnego liftingu twarzy, przywracamy skórze jędrność i niwelujemy zmarszczki.
Exilis Ultra to jeden z ulubionych zabiegów celebrytów, który pomaga im zachować piękny owal twarzy i jędrną skórę.

Zabiegi odmładzające

Jak przebiega zabieg Exilis Ultra?

Zabieg jest bardzo komfortowy w odczuciu, polega na specjalistycznym masażu głowicą, która emituje ciepło. Pierwsze efekty widać zaraz po zabiegu. Owal twarzy się unosi, skóra staje się zagęszczona.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu Exilis Ultra?

 • zagęszczenie skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • likwidacja drugiego podbródka
 • lifting oczu, ust, czoła, szyi i podbródka
 • odmłodzenie okolic oczu
 • poprawa owalu twarzy
 • zlikwidowanie opadających policzków

Przeciwskazania:

 • przyjmowanie leków glikokortykosteroidowych ( w określonych sytuacjach)
 • choroba nowotworowa
 • ciąża
 • stan zapalny skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • niewydolność krążenia
 • rozrusznik serca
 • metalowe elementy ( implanty)

Ilość zabiegów dla optymalnego efektu.

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest redukcja w obwodach ciała. Ilość zabiegów dla optymalnych rezultatów ustalana jest indywidualnie, najczęściej jest to od 4 do 6 zabiegów.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu urządzeniem Exilis Ultra™?

Pielęgnacja nie wymaga od pacjenta szczególnych wysiłków. Zaleca się odpowiednie nawadnianie organizmu poprzez picie wody, w ilości od 2 do 3 litrów dziennie. Aby wzmocnić efekt zabiegu sugerujemy suplementację doustną witaminą C oraz stosowanie serum ze stabilną formą witaminy C. Witamina C to składnik, który dodatkowo indukuje przebudowę kolagenu i elastyny w naszej skórze, pozwalając nam uzyskać jeszcze lepszy efekt po serii zabiegowej.

Zabiegi odmładzające

Koszt zabiegu:
300-1000 zł

Zabiegi odmładzające

Czas rekonwalescencji:
brak

Zabiegi przeciwstarzeniowe Szczecin

Czas zabiegu:
30-80 min.

Zabiegi przeciwstarzeniowe Szczecin

Odstępy:
raz w tygodniu

Zabiegi przeciwstarzeniowe Szczecin

Liczba zabiegów w serii:
1-6

Zabiegi przeciwstarzeniowe Szczecin

Obszar:
twarz, oczy, usta, czoło, podbródek, dłonie, dekolt

Zabiegi przeciwstarzeniowe Szczecin

Znieczulenie:
nie

Piękne Ciało

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 10B, 72-006 Mierzyn. woj. zachodniopomorskie
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2024 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.