Nowoczesny laser tulowy Lavieen

Laser tulowy

LASER TULOWY LAVIEEN Twoja recepta na alabastrową cerę bez zmarszczek i niedoskonałości.

Laser tulowy Lavieen to jedyny na świecie innowacyjny laser tulowy ze skanerem frakcyjnym umożliwiający wykonywanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji w bardzo dużej ilości wskazań (zmarszczki, przebarwienia, utrata jędrności, rozstępy, rozszerzone pory). Terapia laserem tulowym Lavieen nazywana jest potocznie zabiegiem Baby Face, ponieważ zostawia Twoją skórę idealnie napiętą, odmładza ją oraz zwalcza wszelkie niedoskonałości skóry. Zabieg jest idealny dla osób, które chcą uzyskać efekt mocnego odmłodzenia i napięcia skóry oraz zlikwidować niedoskonałości w postaci przebarwień lub blizn potrądzikowych, a jednocześnie szukają zabiegu z minimalnym okresem wyłączenia po procedurze.

Technologia lasera tulowego polega na zastosowaniu promieniowania o długości fali 1927 nm, co jest innowacyjną metodą w medycynie estetycznej i dermatologii. Laser tulowy Lavieen będzie niezastąpiony w likwidacji przebarwień, blizn i rozstępów. Świetnie sprawdzi się także w kompleksowej terapii odmładzającej – spłyci zmarszczki oraz poprawi jędrność i elastyczność skóry. Dzięki pracy w systemie frakcyjnym laser tulowy Lavieen może być wykorzystywany zarówno do usuwania niechcianych zmian pigmentowych, jak i do remodelingu skóry z naturalnie wyglądającym efektem liftingu. Ta innowacyjna technologia sprawia, że Lavieen może zastąpić kilka laserów. W urządzeniu użyte zostało włókno tulowe, które jest nowoczesnym, skutecznym i bezpiecznym źródłem promieniowania. To jedno z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku, dzięki któremu w sposób szybki i nieinwazyjny uzyskuje się widoczne i spektakularne efekty. Laser tulowy Lavieen łączy w sobie wszystkie zalety innych laserów odmładzających i redukujących przebarwienia z wyeliminowaniem ich niedoskonałości. Technologia ta osiąga doskonałe rezultaty w leczeniu zmian pigmentacyjnych i kompleksowym odmładzaniu skóry bez czasu rekonwalescencji.

Jak działa laser tulowy Lavieen?

Laser tulowy Lavieen to wyjątkowa technologia, która daje nam możliwość jednoczesnego działania zarówno na powierzchni skóry jak i w jej głębokich warstwach w czasie jednej sesji zabiegowej. Takiego rezultatu nie daje, żadna inna technologia i aby uzyskać podobny efekt w przypadku innych sprzętów, musielibyśmy zastosować 2 różne urządzenia laserowe.

Ze względu na charakterystykę długości fali, moc lasera oraz możliwość regulacji parametrów, laser Lavieen umożliwia pracę w 3 trybach: nieablacyjnym, subablacyjnym oraz ablacyjnym.

Tryb ablacyjny powoduje ablację rogowej warstwy naskórka i denaturację białek i jest wykorzystywany w leczeniu blizn, rozstępów i głębokiej przebudowy skóry. Z kolei w trybie subablacyjnym dochodzi do niewielkiego uszkodzenia rogowej warstwy naskórka, koagulacji i denaturacji, co świetnie sprawdza się w leczeniu melasmy, piegów i hiperpigmentacji. Ostatnim trybem jest nieablacyjny, gdzie przez wywołanie efektu termicznego w skórze właściwej zapoczątkowany zostaje proces denaturacji białek, co jest niezwykle skuteczne przy zabiegach odmładzających.

Dzięki możliwości pracy w 3 trybach, Lavieen łączy w sobie agresywne cechy technologii ablacyjnych i łagodne właściwości technologii nieablacyjnych. W zależności od ustawionych parametrów możliwe jest uzyskanie oczekiwanego efektu na wielu poziomach głębokości skóry. Emisja fali o długości 1927 nm pozwala na głęboką penetrację a możliwość wysokich ustawień parametrów, niespotykanych dla innych urządzeń, umożliwia agresywne działanie na powierzchni skóry.

Laser tulowy lavieen

Wskazania do zabiegu:

 • likwidacja przebarwień na skórze (posłonecznych, pozapalnych, melasmy, plam starczych, piegów),
 • usuwanie zmarszczek i kompleksowe odmłodzenie skóry,
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry,
 • likwidacja blizn i zmian potrądzikowych,
 • redukcja rozstępów,
 • stymulacja wzrostu włosów,
 • zwężanie rozszerzonych porów.
 • tonowanie skóry ( rozjaśnianie)

Przygotowanie skóry przed zabiegiem:

 • zabieg jest wykonywany po konsultacji i ocenie skóry,
 • przed zabiegiem należy odstawić kremy z retinolem, kwasy owocowe oraz napary z ziół światłouczulających,
 • nie należy przeprowadzać zabiegów złuszających (peelingi, mikrodermoabrazja),
 • przed procedurą skóra jest znieczulana kremem znieczulającym,
 • w trakcie zabiegu dla podniesienia komfortu pacjenta używany chłodziarki firmy Niuu.

Co dziej się podczas zabiegu laserem tulowym Lavieen?

Zabieg jest szybki, procedura na twarz trwa około 10 minut i komfortowy w odczuciu. W trakcie zabiegu odczuwalne jest delikatne pieczenie i mrowienie.

Podczas zabiegu wiązka lasera tulowego przenika do skóry i powoduje powstawanie dużej liczby mikrokanalików. Cała energia koncentrowana jest na poziomie podstawnej warstwy naskórka, gdzie znajdują się melanocyty – komórki produkujące melaninę. Laser tulowy Lavieen działa na rogową warstwę naskórka, która ulega niewielkiemu uszkodzeniu. Dzięki temu tworzą się mikrostrupy, po odpadnięciu których następuje redukcja zmian pigmentacyjnych z jednoczesnym efektem napięcia skóry. Bardzo precyzyjnie regulowana wiązka lasera tulowego sprawia, że efekty zabiegów widoczne są bardzo szybko. W zależności od wskazania wystarczy 1-3 zabiegi, aby zaobserwować spektakularne rezultaty.

Laser lavieen

Przeciwskazania

 • ciąża,
 • świeża opryszczka,
 • stany zapalne skóry,
 • stosowanie leków światłouczulających (antybiotyki, sterydy, zioła),
 • stosowanie ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek, skrzyp),
 • terapia retinoidami (miejscowo i ogólnie),
 • niedawne peelingi,
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających

Jakich efektów możesz oczekiwać?

 • rozjaśnianie skóry
 • usunięcie przebarwień i zmian pigmentowych,
 • usunięcie blizn i rozstępów
 • efekt świetlistej i promiennej skóry
 • spłycenie zmarszczek
 • poprawa jędrności skóry
 • efekt "baby face" gładka, miękka i odmłodzona twarz

Efekty

Laser tulowy lavieen
Laser tulowy lavieen

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko piecze, dlatego zalecamy jej dodatkowe chłodzenie. Zaczerwienienie i lekki utrzymują się od 12 do 24 godzin. W kolejnych dniach skóra jest szorstka w dotyku, sucha aż do delikatnego wyłuszczenia. Zalecane jest używanie kremów regeneracyjnych, nawilżających oraz obowiązkowo kremów z filtrem UV. Przez kilka dni po zabiegu zalecane jest unikanie dużego wysiłku fizycznego i rozgrzewania skóry (sauna , gorące kąpiele). Przez 4 tygodnie nie wolno korzystać z kąpieli słonecznych. W kolejnym po zabiegu dniu można nałożyć makijaż.

Laser tulowy lavieen

Koszt zabiegu:
280-1800 zł

Laser tulowy lavieen

Czas rekonwalescencji:
2-5 dni

Laser tulowy lavieen zabiegi

Czas zabiegu:
Czas całej procedury około 60 min.

Laser tulowy lavieen zabiegi

Odstępy:
Seria 3 zabiegi co 4- 5 tygodni

Laser tulowy lavieen zabiegi

Liczba zabiegów w serii:
1-3

Laser tulowy lavieen zabiegi

Obszar:
twarz, szyja, dekolt, dłonie, skóra głowy, ciało

Laser tulowy lavieen zabiegi

Znieczulenie:
tak, plus chłodzenie

Piękne Ciało

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 10B, 72-006 Mierzyn. woj. zachodniopomorskie
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2024 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.