Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2

Oczyszczanie wodorowe

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy Aquasure H2. Cudownie odprężający zabieg, który niczym odkurzacz wyciąga z Twojej skóry wszelkie zanieczyszczenia pozostawiając ją gładką i odświeżoną, a przy okazji ujędrnia skórę i poprawia jej jędrność.

Aquasure H2 to najlepszy sposób na dogłębne oczyszczenie twarzy, usunięcie wągrów oraz odmłodzenie twarzy. Co więcej zabieg składa się z kilku etapów i oprócz tego, że zapewnia precyzyjne oczyszczanie twarzy to dodatkowo neutralizuje wolne rodniki, czyli zatrzymuje starzenie, dostarcza skórze składników odżywczych i poprawia napięcie i jędrność skóry.

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego?

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy Aquasure H2 to nowoczesny, niezwykle przyjemny i skuteczny sposób na precyzyjne oczyszczanie twarzy. Podczas oczyszczania wodorowego Aquasure H2 wykorzystuje się kolejno terapię aktywnym wodorem, hydrabrazję, eksfoliację kwasami, infuzję preparatami odżywczymi i nawilżającym kwasem hialuronowym oraz masaż liftingujący mikroprądami, dzięki czemu uzyskujesz efekt gładkiej, jednolitej cery. Przed zabiegiem skóra, w zależności od jej rodzaju, jest zmiękczana za pomocą maski enzymatycznej lub wapozonu, co odblokowuje zatkane ujścia porów i zmiękcza nagromadzone w nich zanieczyszczenia oraz rozluźnia wiązania między martwymi komórkami naskórka. Dzięki takiemu przygotowaniu cery, zwiększa się wchłanianie składników aktywnych stosowanych w kolejnych etapach zabiegów i dużo skuteczniej oczyszcza się skórę.

Po zmiękczeniu naskórka rozpoczyna się pierwszy etap polegający na wprowadzeniu do skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te doskonale oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki znajdujące się na jej powierzchni, w rezultacie zabieg nie tylko oczyszcza, ale stanowi również skuteczną terapię przeciwstarzeniową.

W jaki sposób wodór wprowadzany zostaje w głąb skóry?

Oczyszczanie wodorowe Aquasure h2 wykorzystuje technikę strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Niewielkie rozmiary wodoru oraz jego mała masa pozwalają dotrzeć temu pierwiastkowi w głębokie struktury skóry. Aby jeszcze zwiększyć skuteczność przenikania cząsteczek wodoru podczas pierwszego etapu wykorzystujemy zjawisko elektroporacji, czyli używamy technologii fali elektromagnetycznej w postaci krótkotrwałych elektroimpulsów, które wywołują tymczasowe uszkodzenia błony komórkowej, dzięki czemu w skórze tworzą się mikrokanały, które ułatwiają przedostanie się w głąb skóry substancji aktywnych. Dzięki małej masie cząsteczkowej aktywny wodór przenika w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, powodującymi przedwczesne starzenie się skóry, i neutralizuje je. Pod wpływem nasyconego wodorem strumienia wody reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu. Zabieg ten powinien więc stanowić wstęp do każdej kuracji anti-aging.

Następnie obszar zabiegowy jest zasysany przez specjalistyczną głowicę, która dokładnie wyciąga ze skóry wszystkie zanieczyszczenia, podczas tego etapu ze skóry odprowadzane są zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. W kolejnym etapie w skórę wtłaczane są kolejno: kwas mlekowy, kwas salicylowy oraz kwas hialuronowy.Na sam koniec za pomocą prądu galwanicznego zostają pobudzone fibroblasty, które wspomagają odnowę włókien kolagenowych i elastyny.

Zabieg oczyszczania wodorowego składa się z 4 uzupełniających się etapów.

ETAPY ZABIEGU:

OCZYSZCZANIE WODOROWE AQUASURE H2

Etap I – zastosowanie aktywnego wodoru zapewniające oczyszczenie skóry na poziomie komórkowym, jednocześnie redukując poziom wolnych rodników

Działanie:
 • eliminacja wolnych rodników
 • redukcja pH
 • nawilżenie

Podczas tego etapu skóra poddawana jest terapii z wykorzystaniem aktywnego wodoru, który penetruje skórę w głąb na poziomie komórkowym. Jego właściwości neutralizowania wolnych rodników, odpowiedzialnych za procesy chorobowe i starzenie się skóry, zostały udowodnione naukowo. Wolne rodniki powodują atopowe zapalenie skóry, niszczą kolagen, elastynę oraz obniżają poziom kwasu hialuronowego. Wodór wykazuje skuteczniejsze działanie antyoksydacyjne niż witamina C i koenzym Q10.

HYDROPEELING

Oczyszczanie wodorowe

Etap II – Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

INFUZJA JONOWA

Oczyszczanie wodorowe

Etap III – infuzja jonowa – wprowadzenie substancji eksfoliującej oraz odżywczej do głębszych warstw skóry. Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c.

Efektywne złuszczenie naskórka kwasem mlekowym, glikolowym i cytrynowym sprawia, że skóra jest delikatna, nawilżona i gładka. Połączenie tych kwasów reguluje odnowę komórkową skóry stymulując produkcję ceramidów. Dodatkowa zawartość pantenolu i alantoiny redukuje stany zapalne.

LIFTING GŁOWICĄ MCS

Oczyszczanie aquasure

Etap IV – lifting MCS – poprawa napięcia i elastyczności skóry poprzez wykonanie masażu z wykorzystaniem stymulacji mikroprądami. Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

Czemu oczyszczanie wodorowe jest takie skuteczne?

Do oczyszczania wodorowego wykorzystuje się cząsteczki aktywnego wodoru, które w sposób perfekcyjny wymywają ze skóry wszelkie zanieczyszczenia i neutralizują wolne rodniki, odpowiadające za starzenie się skóry. Podczas zabiegu oczyszczania wodorowego dostarczamy do skóry cząsteczki wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo usuwa martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydantem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszczania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie. Wbudowany koreański generator wodoru pozwala na namnożenie jednostek wodoru w wodzie wodorowej do 1500 jednostek co stanowi największą ilość w oferowanych urządzeniach do oczyszczania wodorowego.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu oczyszczania wodorowego?

 • dogłębnie oczyszczona skóra
 • usunięcie wągrów
 • poprawa kolorytu skóry
 • usunięcie wszelkich zanieczyszczeń
 • neutralizacja wolnych rodników
 • napięcie i ujędrnienie skóry
 • dotlenienie skóry właściwej
 • poprawa gęstości skóry
 • złuszczenie naskórka
 • ograniczenie wydzielania sebum

Efekty oczyzszania wodorowego Aquasure H2:

Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Cera po zabiegu odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

Jest to rodzaj terapii bezinwazyjnej i w zasadzie bezbolesnej.

EFEKTY

Oczyszczanie aquasure
Oczyszczanie aquasure

Ilość zabiegów dla optymalnego efektu:

Już po jednym zabiegu widać poprawę. Rekomendujemy powtarzanie zabiegu raz w miesiącu/ raz na kwartał.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Stosować pielęgnację domową dobraną do rodzaju i stanu skóry. Używać kremu z filtrem przeciwsłonecznym.

Przeciwskazania:

 • aktywne choroby skóry,
 • patologiczne stany chorób przewlekłych (np. cukrzycy, nowotworów, epilepsji),
 • rozrusznik serca,
 • metalowe implanty,
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny.
Oczyszczanie aquasure

Koszt zabiegu:
od 280 zł

Oczyszczanie aquasure

Czas rekonwalescencji:
brak

Oczyszczanie aquasure

Czas zabiegu:
75-90 min.

Oczyszczanie aquasure

Odstępy:
raz na miesiąc / kwartał

Oczyszczanie węglowe aquasure

Liczba zabiegów w serii:
1

Oczyszczanie węglowe aquasure

Obszar:
twarz, szyja, dekolt, plecy

Oczyszczanie węglowe aquasure

Znieczulenie:
nie

Piękne Ciało

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 10B, 72-006 Mierzyn. woj. zachodniopomorskie
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2024 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.