Odmłodzenie skóry - Vivace RF

Zabiegi Vivace RF

Vivace Rf w Szczecinie

Totalna przebudowa skóry. Jedyny zabieg, z tak szerokim spektrum działania w niwelowaniu wszelkich niedoskonałości skóry.

Synergia trzech technologii ( mikronakłuwania, fali radiowej i światła LED) podczas jednego zabiegu sprawia, że Vivace RF jest jednym z najskuteczniejszych nielaserowych zabiegów odmładzających. Terapia Vivace nie wymaga czasu rekonwalescencji, a niweluje takie problemy jak opadające powieki, worki pod oczami, zmarszczki, utrata jędrności skóry, rozszerzone pory. Fenomen zabiegu polega na połączeniu sprawdzonych i przebadanych technologii, które remodelują struktury kolagenu i elastyny w naszej skórze, dzięki czemu jesteśmy w stanie zatrzymać proces starzenia i odmłodzić skórę nawet o 10 lat. Olbrzymim atutem zabiegu Vivace RF jest brak czasu rekonwalescencji. Zabieg zagęszcza skórę tak jak laser frakcyjny, a już następnego dnia po wykonaniu zabiegu wygląda się dobrze.

Vivace Rf Szczecin

Zabieg Vivace RF jest często nazywany przestrzennym liftingiem twarzy, silnie rewitalizuje i odmładza twarz. Podczas zabiegu skóra jest nakłuwana za pomocą jednorazowego aplikatora zaopatrzonego w igły pokryte złotem. Igły po wykonaniu przekłucia skóry są dodatkowo podgrzewane za pomocą technologii fali radiowej. Dodatkowo, głowica zabiegowa urządzenia Vivace wyposażona jest w światło LED, które dodatkowo stymuluje skórę do zwiększenia produkcji kolagenu, ujednolica koloryt skóry i poprawia fakturę skóry.

Zabiegi Vivace RF

Sekret niezwykłej skuteczności zabiegu polega na tym, że podczas jednej procedury zabiegowej pobudzamy procesy odmładzania skóry na trzy sposoby:

  • WHM ( Wound Healing Mechanism) Mechanizm gojenia uszkodzeń i ekstremalnie silny lifting termiczny falą radiową, dzięki czemu uzyskasz zagęszczenie skóry i jej ujędrnienie. Energia fali radiowej wytwarzana jest w skórze przez elektrody mikroigłowe Vivace. Wprowadzone w głąb skóry igły podgrzewają ją, inicjując tym samy rozpoczęcie procesu naprawczego, który jest naturalną reakcją organizmu na kontrolowane uszkodzenie. Skóra ulega przebudowie, widoczne na twarzy w postaci uniesienia owalu twarzy. Fala radiowa działa również łagodząco na trądzik i reguluje wydzielanie sebum.
  • CIT (Collagen Induction Therapy) Terapia indukująca kolagen przez mikronakłucia. Jednorazowy kardridż z pokrytymi złotem mikroigłami tworzy w skórze siatkę mikrouszkodzeń, na które skóra reaguje uruchamiając procesy regeneracji rozciągniętych włókien kolagenowych (odpowiedzialnych za utratę owalu twarzy) i dodatkowo zaczyna produkować nowe włókna kolagenu i elastyny. Dzięki temu w Twojej skórze powstaje nowy kolagen i poprawia się jakość dotychczasowych włókien kolagenowych. Skóra wyraźnie się zagęszcza i odzyskuje jędrność. W przypadku rozstępów, mikronakłuwanie wywołuje proces zastępowania rozerwanej i uszkodzonej tkanki nową. Dodatkowo dzięki mikronakłuciom w skórze tworzą się małe kanaliki, za pomocą których można wprowadzić w głąb skóry substancje aktywne w postaci koktajli do mezoterapii.
  • Światło Led – stymuluje skórę do przebudowy. Aplikator ze światłem LED emituje dwa rodzaje światła, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb skóry. Światło LED czerwone aktywuje fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, tym samym wzmacniaja procesy prowadzące do ujędrnienia skóry. Światło LED niebieskie niszczy bakterie powodujące powstawanie trądziku, działa przeciwbakteryjnie i odkażająco.

Jak należy przygotować się do zabiegu Vivace RF?

Przygotowanie do zabiegu nie wymaga żadnych przygotowań. Plusem terapii Vivace jest fakt, że zabieg można wykonywać również latem, w okresie dużego nasłonecznienia.

Jak wygląda zabieg Vivace RF?

Skóra zostaje znieczulona i następuje precyzyjne opracowanie obszaru zabiegowego za pomocą aplikatora Vivace wyposażonego w 36 mikroigieł pokrytych złotem. W każdym opracowywanym miejscu przejście głowicy Vivace wykonywane jest trzykrotnie, wzmaga to efekt zabiegu i daje lepsze efekty. Aplikator z igłami po nakłuciu naskórka dostarcza bezpośrednio do skóry właściwej energię RF, która wytwarza punkty koagulacji i podgrzania, które są początkiem procesu odnawiania włókien kolagenowych. Emitowane jednocześnie światło LED dodatkowo pobudza skórę do intensywnej produkcji kolagenu, poprawia także napięcie, koloryt i jędrność cery.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona. Zaczerwienienie i podrażnienie znika po około 3-4 h.

Zabiegi Vivace RF

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Skóra po zabiegu jest mocno zaczerwieniona. Zaczerwienienie ustępuje po około 3-4 godzinach. Następnego dnia na twarzy mogą pojawić się być delikatne strupki, które znikają po 3- 4 dniach. Skóra po zabiegu jest ściągnięta, napięta i może być przesuszona, dlatego należy mocno ją nawilżać.

Dla wzmocnienia efektu zabiegu zalecamy stosowanie serum ze stabilną formą witaminy C i suplementację doustną witaminą C. Witamina C wzmacnia i dodatkowo indukuje procesy przebudowy kolagenu w naszej skórze. Synergia płynąca z połączenia zabiegu Vivace ze stosowaniem witaminy C pozwala uzyskać optymalne rezultaty odmłodzenia i ujędrnienia skóry.
Należy stosować ochronę przeciwsłoneczną i kremy z filtrem SPF 50.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zobaczyć różnicę?

Ilość zabiegów zależy od wyjściowej kondycji skóry. Już po pierwszym razie widać olbrzymią różnicę. Ostateczny efekt terapii widać po około 6 tygodniach od momentu wykonania zabiegu. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się przeprowadzenie serii 2-4 zabiegów wykonywanych w odstępie 4-5 tygodni. Efekty zabiegu są długotrwałe i dają spektakularny efekt odmłodzenia i zagęszczenia skóry, dodatkowo terapia Vivace redukuje takie mankamenty jak rozszerzone pory, nadmierne wydzielanie sebum, rumień.

Wskazania do zabiegu:

 • Wiotka i pozbawiona jędrności skóra twarzy
 • Zmarszczki
 • Zwiotczenie i utrata elastyczności skóry szyi i dekoltu
 • Utrata owalu twarzy
 • Opadające policzki tzw. chomiki
 • Opadające powieki
 • Worki pod oczami
 • Brak jędrności i elastyczności skóry ramion, brzucha, pośladków, ud
 • Blizny pooperacyjne i pourazowe
 • Blizny potrądzikowe
 • Rozstępy
 • Rozszerzone pory
 • Trądzik
 • Nadpotliwość pach

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • gruźlica
 • leczenie sterydami
 • choroby nowotworowe
 • rozrusznik serca
 • epilepsja
 • stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu
 • choroby nerek i wątroby
 • neuralgia
 • radikulopatia
Zabiegi Vivace RF

Koszt zabiegu:
500-1400 zł

Zabiegi Vivace RF

Czas rekonwalescencji:
brak

Zabiegi Vivace RF

Czas zabiegu:
60 min.

Zabiegi Vivace RF

Odstępy:
4-5 tygodni

Zabiegi Vivace RF

Liczba zabiegów w serii:
2-4

Zabiegi Vivace RF

Obszar:
twarz, okolice oczu, szyja, dekolt, dłonie, brzuch, uda, pośladki

Zabiegi Vivace RF

Znieczulenie:
brak

Efekty:

Zabiegi Vivace RF
Piękne Ciało

Klinika Pięknego Ciała
ul. Welecka 10B, 72-006 Mierzyn. woj. zachodniopomorskie
kontakt@pieknecialo.pl
518 417 009

FB IN

Polityka prywatności

© 2024 Piękne Ciało. Wszelkie prawa zastrzeżone.